Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6Slide 7Slide 8Slide 9Slide 10
Vizyonumuz
Vizyonumuz

Geleceğe yönelik amaçlarımız.

Çığır açan yenilikler sunan müşterilerimize benzersiz rekabet avantajı sağlayan toplumların hayati sorunlarının çözümünü mümkün kılan ve sürdürülebilir değer yaratan başarısı kanıtlanmış yetenekler dünyası.

Vizyonumuzun anlamı nedir?
Başarısı kanıtlanmış yetenekler dünyası
"Başarısı kanıtlanmış yetenek", hem başarılı geçmişimizi hem de gıpta edilen yetenek havuzumuzu ifade eder. Ancak, sürekli yüksek performans için, var olan yeteneklerimizi iki ana alanda geliştirmeliyiz. İlk olarak, dünyadaki en iyi ve en parlak yetenekleri etkilemeli ve aramıza katmalıyız: Biz en iyilerin çalışmak istediği ilham veren bir marka ve şirket olarak kalmak istiyoruz. İkinci olarak şirket içerisindeki çeşitliliği artırmayı hedefliyoruz; çünkü farklı bakış açıları ve geçmişler yenilikçilik kültürünün anahtarıdır. Bu doğrultuda çok çeşitli yetkinlik ve becerilere sahip olmak için çaba sarf ediyoruz.

Dünya, hem coğrafi olarak erişebilirliğimizi hem de sınırlandırılmamış yaklaşımımızı ifade eder. Küresel varlığımız, iş yaptığımız her yere değer kattığımızı, içinde yaşadığımız toplumların gelişmesine katkıda bulunduğumuzu gösterir.

Çığır açan yenilikler sunmak

"Yenilikçilik", temel değerlerimizden birisi ve kültürel mirasımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Müşterilerimize ve bizi çevreleyen topluluklara büyük fayda sağlayan ürün, sistem, hizmet ve çözümlerin üretilmesini ifade eder. Bunun anlamı şudur ki; biz bu yenilikleri yaratmakla kalmayız, aynı zamanda Siemens'in pazar liderliğini yakalamasını sağlayan en son teknolojiye sahip, gerçek birer endüstri kıstası haline gelmesini sağlarız.

"Çığır açan", adım adım yeniliklerden ziyade, daha fazlasına olan arzumuzu ifade eder. Siemens, var olan engelleri aşmaya, ortadan kaldırmaya ve müşterilerimiz ile onların faaliyet gösterdiği endüstrilere yeni boyutlar açacak kuantum atılımını yaratmaya kararlıdır.

"Sunmak", müşteri odaklılığımızı ve yeniliklerimizi pazara zamanında ve etkin bir şekilde getirmeyi anlatır. Ayrıca, müşterilerimiz için benzersiz, önemli ve Siemens'in yenilikçi gücü olmaksızın var olamayacak çözümler yarattığımız gerçeğinin de altını çizer.

Müşterilerimize benzersiz rekabet avantajı sağlamak

"Müşteriler" ifadesi, sadakatleri başarımızın temeli olan şirket ve kişilere odaklanmış olduğumuzu vurgular. Aynı zamanda kendi büyümesinin müşterilerinin büyümesine bağlı olduğunun bilincindeki, büyüme odaklı bir şirketi ifade eder. Bu bir yandan da müşterilerin gerçek ihtiyaçlarının karşılanmasına dönük yeniliklerin uygulanmasının da altını çizer.

"Rekabet avantajı"nın anlamı müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını anlıyor olmamızdır. Müşterilerimize, pazarlarında rekabetçi olmalarını sağlayacak ürün, sistem, hizmet ve çözümler sunarız. Müşterisinin başarısında katkısı olan ve güvenilir bir iş ortağı olmak için çalışırız.

"Benzersiz", uzmanlığımızla müşterilerimize diğer şirketlerin hiçbir zaman sunamayacakları çözümleri sunduğumuzu belirtir. Bu aynı zamanda mükemmelliğe olan bağlılığımızı ve müşterilerimizin karşılaştığı zorlukları iyi anlamamızın onların rakiplerinden farklı olmasını sağlamasını ifade eder.

Toplumların hayati sorunlarının çözümünü mümkün kılmak

"Toplumları yetkin kılmak", "Sorumluluk"la ilgilidir ve her yerde insanların yaşamlarını iyileştirmeyi ifade eder. Siemens, toplumlara gelecekteki ihtiyaçları ile başa çıkmaları ve kentleşme, demografik değişim gibi küresel akımlarla ortaya çıkan olanaklardan fayda sağlamaları için yardımcı olmak ister.

"Hayati sorunlarının çözümü" demek, Siemens'in dünyanın her yerindeki toplumların enerji ve çevre koruma, otomasyon ve kontrol, endüstri, kamusal altyapı ve sağlık konularındaki gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olması anlamına gelmektedir. Ayrıca, bunun için gereken çözümlerin pek çoğu sürekli çaba ve yenilikçilik gerektireceğinden, bizim kendimizi sürekli değer sağlamaya adamış olduğumuzu da ifade eder.

Sürdürülebilir değer yaratmak

"Sürdürülebilir değer yaratma"nın anlamı tüm paydaşlarımızın beklentilerini karşılamaya adanmışlığımızdır. Bu, sadece temel değerlerimize bağlı kalarak ulaşılabileceğimiz uzun süreli başarı ve etkiyi sağlamak anlamına gelir.

Sürdürülebilir değer yaratmak; güçlü ve güvenilir iş ortağı olmak, müşterilerimize gerçek fayda sağlamak, hissedarlarımız için yüksek kar ile somut, sürekli iş başarıları sağlamak, çalışanlarımıza kişisel ve profesyonel gelişimleri için mükemmel fırsatlar sunmak, tedarikçilerimiz için uzun vadeli bir iş ortağı olmak ve geniş anlamda toplum için etik ve sorumlu şekilde davranmaktır.

Bu ifadeler aynı zamanda Siemens'in hem kendisi hem de dünya için yapmak istediği katkıyı da özetlerler. Bunları gerçekleştirerek, dünyadaki en değerli şirketlerden biri olmayı hedefliyoruz.

Kelimeleri eyleme dönüştürmek
Bu belgede belirtilen şirket vizyonu ve değerleri iş yapış şeklimizin temelini oluşturmalıdır.

En yüksek etik değerlerle en yüksek performansı sağlamak için vizyonumuz, değerlerimiz ve ilkelerimizi iş hayatımızdaki günlük kararlarımıza entegre etmeliyiz. Bunu tam olarak hayata geçirebilmek için dikkatli şekilde düşünmeli, iş arkadaşlarımız ve liderlerimizle sıkça görüşmeliyiz. Bundan sonraki eylemlerimiz mutlaka Siemens değerleri ile örtüşmelidir. Bu şekilde uzun süreli başarı elde ederken, beraberinde en yüksek etik değerlerle en yüksek performansı da sağlayabiliriz.
 
Ürün Kategorileri
Güvenlik Arması
Dokuma Anahtarlık
Nakış Anahtarlık
Okul Arması
Boyun Asıkısı
Temiz ve Kirli Çamaşır Torbası
Takım Elbise Kılıfı
Promosyon Ürünleri
Dokuma Etiket
Bayrak
Masa Bayrağı
Promosyon Anahtarlık
Bez Anahtarlık
İsme Özel Anahtarlık
Kumaş Anahtarlık
Kişiye Özel Anahtarlık
Apolet
Kişiye Özel Hediye
İsme Özel Hediye
Araba Anahtarlıkları
İsimli Anahtarlık
Mezuniyet Cübbesi Satış ve Kiralama

Bizden Haberler
07-12-2015
E Ticaret Sistemimiz Açılmıştır ! devamı...


17-12-2015
Yeni İmalatlarımız Hakkında ! devamı...Döviz Kurları